Aerobic band 2m posilovací guma, slabá, žlutá

4784
Neohodnoceno

Guma na cvičení v délce 200 cm a šířce 15 cm se používá pro zahřátí svalů i pro procvičení svalových partií celého těla.


  • Skladem
140 Kč
Kategorie: Posilovací gumy
 

Posilovací guma Aerobic je cvičební pomůcka pro kondiční cvičení. Pomocí odporové gumy procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji cvičební guma nalézá využití v rehabilitacích nebo při cvičení doma, ale stále častěji se posilovací gumy používají i při skupinových lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Díky minimálním rozměrům si posilovací gumu můžete vzít všude s sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v parku, v práci nebo na dovolené. 

Podle úrovně odporu jsou posilovací gumy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Odpor gumy můžete samozřejmě ovlivnit i užším či širším držením. Posilujte svaly paží, hýždí, ramen, břicha, zad a trupu.

Díky praktickému přepravnímu obalu je odporová guma vhodná ke komfortnímu přenášení. I přes vyšší počáteční investici jsou cvičební gumičky bez latexu trvanlivé a odolné, takže při správné péči mohou vydržet dlouho. 

Délka:  200 cm

Šířka:  15 cm

Tloušťka:  0,2 mm

Materiál:  Neobsahuje latex

Barva:  Žlutá

Tuhost:  Slabá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: