Aerobic band 2m posilovací guma, středně silná, červená

4785
Neohodnoceno

Guma na cvičení v délce 200 cm a šířce 15 cm se používá pro zahřátí svalů i pro procvičení svalových partií celého těla.


  • Skladem
150 Kč
Kategorie: Posilovací gumy
 

Posilovací guma Aerobic je cvičební pomůcka pro kondiční cvičení. Pomocí odporové gumy procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji posilovací guma nalézá využití v rehabilitacích nebo při cvičení doma, ale stále častěji se posilovací gumy používají i při skupinových lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Díky minimálním rozměrům si posilovací gumu můžete vzít všude s sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v parku, v práci nebo na dovolené. 

Podle úrovně odporu jsou posilovací gumy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Odpor gumy můžete samozřejmě ovlivnit i užším či širším držením. Posilujte svaly paží, hýždí, ramen, břicha, zad a trupu.

Posilovací guma bez latexu je skvělá volba pro ty, kteří mají alergii na latex nebo kteří hledají ekologickou alternativu. Guma bez latexu nabízí stejnou úroveň odporu a pružnosti jako tradiční latexové gumy, takže můžete očekávat stejný výkon a výsledky. Jednou z výhod gum bez latexu je, že jsou obecně odolnější vůči UV záření a oxidaci, což znamená, že mají delší životnost. Jsou také snadno čistitelné a neabsorbují pot, což je činí hygieničtější volbou.

Cvičební gumu si můžete dát při běžeckém tréninku do kapsy a přidat si cviky na zpevnění a protažení svalů. Dobrou techniku běhu nelze získat pouze běháním. Základem je zpevněné a silné tělo. Díky praktickému přepravnímu obalu je odporová guma vhodná ke komfortnímu přenášení.

Délka:  200 cm

Šířka:  15 cm

Tloušťka:  0,3 mm

Materiál:  Neobsahuje latex

Barva:  Červená

Tuhost:  Středně silná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: