Balanční podložka klín Movin’ Sit Junior 26 cm

8146
Neohodnoceno

Masážní balanční podložka firmy Ledraplastic je vhodná do základních a mateřských škol. Stimuluje správné držení těla.


  • Skladem
510 Kč
Kategorie: Masážní podložky
 

Movin’ Sit Jr. je malá verze Movin Sit určená pro děti. Speciální klín je určený pro správné držení páteře při dlouhotrvajícím sezení a při bolesti zad. Při pravidelném používání ve škole, doma, v zaměstnání nebo na cestách pomáhá zamezovat deformaci páteře a stimuluje správné fyziologické držení těla. Při sezení na balanční podložce budete procvičovat vzpřimovač páteře a stabilizační svaly. Sezením v její přední části dojde k fyziologickému sklopení pánve, díky němuž dochází ke vzpřímení páteře až po krční oblast.

Měkké masážní výstupky zároveň působí akupresurně. Na jedné straně nestabilní plochy jsou malé půlkulaté akupresurní výstupky a druhá strana je hladká. Balanční polštář (air cushion) je skvělou cvičební, rehabilitační a relaxační pomůckou. Movin Sit můžete přifouknutím přizpůsobit vašim požadavkům.

Rozměr:  26 x 26 x 7 cm

Barva:  Modrá

Doporučená nosnost:  45 kg

Testovaná nosnost:  max. 200kg

Věk:  3+ 

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: