Body Wheel L - modré

11330
Neohodnoceno

Kulatý tvar umožňuje dětem všech věkových skupin zažít nové a vzrušující fyzické aktivity. Všestranné využití.


  • Skladem
3 350 Kč
Kategorie: Rovnováha - Balanční prvky
 

Body Wheel je nová vzrušující balanční pomůcka navržená tak, aby byla vhodná pro děti všech věkových kategorií. Balanční kolo podporuje motorický a kognitivní vývoj dětí a dospělých. Poskytuje procvičování tělesné obratnosti, síly a rovnováhy.

Body Wheel od Gonge se vyznačuje vysoce kvalitním zpracováním a neomezenou zábavou. Díky plastové směsi polypropylenu a TPE je kolo obzvláště robustní. Mírně zakřivený povrch poskytuje větší přilnavost při hře nebo při různých cvičeních na kole. Díky praktické gumové hraně jsou děti při hraní na kole dobře chráněny. Guma zajišťuje větší bezpečnost prstů a nohou a rovněž zabraňuje poškození podlahy. Gumová hrana navíc jemně brzdí balanční kolo, takže se kolo nekontrolovatelně nezrychluje.

Na balančním kole lze sedět, ležet na zádech, ležet na břiše nebo dokonce stát. Kola lze naskládat za sebe čímž vytvoříme tunel, který je ideální pro hru na schovávanou. Kola lze naskládat vedle sebe čímž vytvoříme překážkovou dráhu. Chcete-li trénovat rovnováhu těla, postavte se na kolo a pokuste se udržet rovnováhu. Při cvičení dětí doporučujeme pomoc a dozor dospělé nebo kvalifikované osoby.

Průměr:  59 cm

Šířka:  30 cm

Barva:  Modrá

Věk:  3 - 99

Váha:  4 kg

Materiál:  Polypropylen, TPE

Maximální zatížení:  100 kg

Body Wheel Large


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: