Disc’o’Sit Senior 39 cm balanční podložka

5152/TMA
Neohodnoceno

Balanční vzduchová podložka firmy Ledraplastic je vhodná na sezení, balanční cvičení nebo rehabilitační cvičení.


  • Skladem
585 Kč
  • Varianta
Kategorie: Masážní podložky
 

Vzduchová dynamická podložka Disc’o’Sit je velice vhodná pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání a chtějí předejít bolestem zad. Při sezení na balanční podložce budete procvičovat vzpřimovač páteře a stabilizační svaly. Balanční polštář (air cushion) je skvělou cvičební, rehabilitační a relaxační pomůckou. Slouží k trénování a zlepšování motorické koordinace, rovnováhy a držení těla. Při sezení na balanční podložce budete procvičovat vzpřimovač páteře a stabilizační svaly. Při položení podložky na zem ji lze využít pro rovnovážná a pohybová cvičení. Balanční disk může být použit kdekoliv - doma, ve škole nebo na cestách. Disco Sit můžete přifouknutím přizpůsobit vašim požadavkům.

Na jedné straně nestabilní plochy jsou malé půlkulaté akupresurní výstupky a druhá strana je hladká.

Rozměr:  39 cm průměr

Doporučená nosnost:  120 kg

Testovaná nosnost:  max. 200kg  

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: