Disco Sport Gymnic 55 cm balanční podložka

5089
Neohodnoceno

Velká proprioceptivní vzduchová podložka. Doporučujeme na balanční cvičení, dynamické sezení nebo jako meditační polštář.


  • Skladem
1 280 Kč
Kategorie: Balanční podložky
 

Disco Sport od firmy Gymnic je větší verze výrobku Disc'o'Sit. Vzduchová podložka "čočka" je vhodná na balanční sezení proti bolestem zad, rehabilitační a balanční cvičení, zpevnění kloubů a zad, nácvik motoriky, rovnováhy, posilování dolních a horních končetin, posilování břišního svalstva či masáž plosek nohou. Výrobek je vhodný do relaxačních center, rehabilitací nebo na cvičení doma. Balanční polštář je vyroben z měkčeného PVC.

Pravidelné cvičení napomáhá k odstranění svalového napětí, zlepšuje tělesnou zdatnost a pohybové dovednosti a především je důležité pro psychickou pohodu a duševní rovnováhu.

Jedna strana je s výstupky, které slouží ke stimulaci reflexních zón a na druhé straně je "protiskluzový" vzor.

Rozměr:  55 cm průměr

Barva:  Oranžová

Doporučená nosnost:  120 kg

Testovaná nosnost:  max. 200kg

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: