Dráha pro nácvik rovnováhy "13"

8094
Neohodnoceno

Skvělá zábava při vytváření vlastní balanční dráhy a tréninku rovnováhy a koordinace.


  • Skladem
8 100 Kč
Kategorie: Překážkové dráhy - Rozvoj motorických dovedností
 

Dráha pro nácvik rovnováhy "13" středně pokročilý set balančního systému Build N´ Balance. Balanční sestava je skvělá kombinace hry podporující rozvoj tvořivosti a rozvoj pohybových schopností a dovedností. Děti si mohou naplánovat a následně postavit svou vlastní překážkovou dráhu různých obtížností. Dobrou bezpečnost zajišťuje protiskluzová úprava. Ideální pro sport ve školkách, školách, sportovních klubech a tělovýchovných organizacích. Své využití najde v rehabilitaci i stacionářích. 

Dráha pro nácvik rovnováhy je velmi variabilní a úroveň obtížnosti se může měnit podle úrovně vývoje dětí.  Může být postavena ve výšce od 10 do 24cm, v závislosti na tom, jak jsou děti odvážné. Build N´ Balance sestava je neustále rozvíjena a doplňována o zavádění nových dílů a funkcí, které nabízejí ještě více náročných herních příležitostí.

Variabilní balanční sada přináší hravý způsob rozvoje motoriky, rovnováhy a koordinace. Může být také součástí terapie dětí, jejichž motorický vývoj je opožděn nebo dětí i dospělých s omezením pohybu.

Věk:  3 +

Věk:  4 - 10 / Zelená lávka - zvýšená obtížnost díky zaoblené horní straně

Maximální zatížení:  100 kg

Balení obsahuje:  3x Červený ostrov TOP24 Ø 40cm, výška 24 cm (lze nastavit na výšku 10, 17 a 24 cm), 3x Žlutý ostrov TOP10 Ø 27 cm, výška 10 cm, 3x Modrá lávka 72 x 13 cm, 2x Zelená lávka zaoblená 72 x 13 cm, 1x Zelená houpací lávka 72 x 13 cm - výška 10 cm - pohybuje se o 6 cm, 1x Zelený naklápěcí disk Ø 22cm, výška 14 cm - do 75 kg

Dráha pro nácvik rovnováhy "13"


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: