Go Go - malé pedálové Šlapadlo Gonge

13107
Neohodnoceno

Šlapadlo umožňuje dětem hravou a zábavnou formou rozvíjet rovnováhu, koordinaci a hrubou motoriku.


  • Skladem
2 150 Kč
Kategorie: Vozítka, Houpadla
 

Šlapadlo Go Go "2138" - 3. generace - v moderním designu a vylepšené kvalitě. Toto elegantní a pevné šlapadlo bylo na základě dlouholetých zkušeností navrženo tak, aby splňovalo požadavky na kvalitu stanovené pro školská zařízení.

Šlapadlo umožňuje dětem hravou formou rozvíjet rovnováhu, koordinaci a hrubou motoriku. Toto pedálové chodítko poskytuje zábavu a akci pro děti a dospívající ve věkové skupině od 4 do 15 let. Děti si hravou formou zlepšují své motorické dovednosti pomocí různých cvičení a zároveň posilují základní svaly a obratnost nohou. Šlapací chodítko představuje naprosto bezpečný způsob podpory pohybu. Balanční šlapadlo je ideální pro dětská centra, základní a mateřské školy a samozřejmě i pro domácí použití.

Šlapadlo má čtyři gumové pneumatiky a dvě velké červené desky, na kterých se balancuje nohama. Kola a desky se pohybují dopředu a dozadu, aby děti mohly stabilně jezdit uvnitř i venku. Toto červené balanční chodítko však nepodceňujte. Je složitější, než ve skutečnosti vypadá. Vyžaduje hodně odhodlání, než šlapadlo dokonale zvládnete.

  • Jízda na šlapadle simuluje chůzi a vyžaduje plynulé střídání tlaku na pedály pravou a levou nohou.
  • Můžete procvičovat statickou a dynamickou rovnováhu, stabilitu nohou, prostorovou orientaci, obratnost a schopnost reagovat.
  • Jízda na Gonge GoGo dělá dětem radost, posiluje jejich svaly a zlepšuje rovnováhu. Trénuje hrubou motoriku, koordinaci pohybů a sílu středu těla.
  • Stabilní pedály s protiskluzovými nášlapy.

Váha:  3,5 kg

Věk:  4 - 15 let

Maximální zatížení:  50 kg

Rozměry:  délka 36 cm, šířka 50 cm, výška 15 cm

Upozornění! Držadla určená pro montáž na Go-Go šlapadlo nejsou běžnou součástí balení. Je nutné je objednat samostatně. Pevná madla lze následně připevnit k pedálům pro větší bezpečnost a stabilitu nebo pro využití mladšími dětmi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: