Gymnastický míč Peanut Ball 45x90 cm

8021
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Míče Peanut jsou ideální pro práci s lidmi, kteří mají problémy s rovnováhou a koordinací. Tvar burského oříšku zajišťuje větší stabilitu při cvičení.


  • Skladem
370 Kč
Kategorie: Elipsy, válce, physioroll
 

Míče Peanut jsou vhodné pro cvičení s dětmi, pro starší osoby a zvláště pro cvičení osob s handicapem. Střed - "sedlo" je místo které nabízí stabilitu, pohodlí a důvěru. Takže klienti všech věkových kategorií a téměř všech diagnóz se mohou účastnit terapií na míči.

Tvar burského oříšku zajišťuje větší stabilitu. Charakteristický oválný tvar těchto míčů nabízí větší kontakt s podlahou. Umožňuje rovněž terapeutovi sedět na proti pacientovi a pomáhat mu se cviky. Tento míč elipsa je také někdy nazýván "piškot" nebo "brambora". Peanut ball je rovněž výbornou cvičební pomůckou pro děti v Mateřských školách. Válec je také možné využít pro kondiční cvičení domácích zvířat či k jejich pooperační rehabilitaci.

Průměr:  45 cm

Délka:  90 cm

Barva:  Modrá

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: