Gymnastický míč Senso Roll 50 x 80 cm - Gymnic

4679
Neohodnoceno

Míč Sens’o’Roll je ideální pro práci s lidmi, kteří mají problémy s rovnováhou a koordinací. Míč má po celém povrchu masážní výstupky.


  • Skladem
1 030 Kč
Kategorie: Elipsy, válce, physioroll
 

Míč Sens’o’Roll od firmy Ledraplastic je ideální pro všechny kdo mají potíže s koordinací a rovnováhou. Masážní míč je vhodný pro cvičení s dětmi nebo pro starší osoby. Střed - "sedlo" je místo které nabízí stabilitu, pohodlí a důvěru. Takže klienti všech věkových kategorií se mohou účastnit cvičení na míči. Tento míč má po celém povrchu výstupky, které jsou výborné pro rozvoj smyslového vnímání a masáž celého těla.

Tvar burského oříšku zajišťuje větší stabilitu. Charakteristický oválný tvar těchto míčů nabízí větší kontakt s podlahou. Tento míč elipsa je také někdy nazýván "piškot" nebo "brambora". Tvar buráku nabízí mimořádnou boční stabilitu, která dává větší jistotu v začátcích cvičení s gymnastickými míči.

Senso Roll je také možné využít pro kondiční cvičení domácích zvířat či k jejich pooperační rehabilitaci. 

Průměr:  50 cm

Délka:  80 cm

Barva:  Oranžová

Balení:  PE sáček

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Testovaná nosnost:  max. 300 kg 

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny dle norem v EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobek neobsahuje latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: