Heavymed Gymnic 0,5 kg jóga míč

4685
Neohodnoceno

Posilovací jóga míč je vhodný doplněk pro cvičení jógy, pilates, posilování nebo jej lze využít pro rehabilitační účely.


  • Skladem
178 Kč
Kategorie: Kruhy pilates, jóga míče
 

Zátěžový míč je vhodný pro cvičení jógy, pilates, aerobiku (jako náhrada za činky), posilování nebo pro rehabilitační účely. Je vynikající pro zpevnění horní i dolní části těla. č je opatřen povrchovou úpravou z gumy, která zajišťuje výborné uchopení. Pilates míček je pružný a díky své textuře dobře přilne k ruce.

Posilovací míč je rovněž vhodný pro trénink všech míčových sportů - házená, baketbal nebo volejbal. Heavymed je svou velikostí vhodný i jako medicinální míč pro menší děti. Přitažlivé jasné barvy motivují malé děti sportovat s radostí a zábavou.

Hmotnost:  0,5 kg

Průměr:  10 cm

Barva:  Zelená

Výplň:  Voda

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Vhodné pro děti od 3 let. Baleno v PE sáčku. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. Hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: