Jumper TOGU Junior

4732
Neohodnoceno

Jump fit! Skákací tréninková balanční podložka udrží vaše celé tělo v kondici. Vhodná pro sport i zábavu.

 


  • Skladem
3 700 Kč
Kategorie: Balanční podložky
 

Jumper mini® je multifunkční tréninkový nástroj vyrobený v Německu (Evropský patent 2092964). Balanční plocha a trampolína pro fitness, osobní trénink, sportovní specializovaný trénink a fyzioterapii. Ke cvičení lze použít obě strany. Typ Mini je menší, lehčí a s nižší nosností. Spodní panel je vyztužený skelným vláknem. Povrch je protiskluzový, stejně jako spodní deska. Konkávní základní deska poskytuje brilantní vliv na trampolínu a také zajišťuje bezproblémové stohování. Schválená Dynair technologie (2/3 koule) zaručuje extrémně dynamický odrazový efekt. Lepší stabilitu kloubů a kotníků. Lepší přilnavost materiálu zajišťuje, že výrobek neproklouzne ani na lesklém povrchu. 

Balanční vzduchová podložka je vhodná i pro sportovní přípravu nebo rehabilitaci hokejistů a fotbalistů. Skákací dynamickou podložku lze využít ve všech sportovních odvětvích. Nestabilní plocha přispívá ke zlepšení koordinace a rozvoji stability, napomáhá k odstranění bolesti zad, posílení břišních svalů a komplexně posiluje svaly celého těla. Cvičení rovněž zapojuje hluboký stabilizační systém trupu a páteře.

Rozměry:  36 x max. 18 cm

Hmotnost:  cca 2.280 g

Nosnost:  cca 120 kg

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný.

 

Vytrvalost a koordinace - Der TOGU Jumper


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: