Masážní válec Foam OS Roller TOGU 45 x 15 cm

5444
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Pěnový válec je univerzální cvičební pomůcka, která se používá na cvičení, rehabilitaci nebo masáže.


  • Skladem
985 Kč
Kategorie: Cvičební pomůcky
 

Foam OS Roller 44 x 15 cm je cvičební válec z pěnové hmoty EVA. Masážní válec je určený především ke cvičení jógy a pilates, ale také pro Core training. Je to výborná terapeutická a cvičební pomůcka při cvičení ve skupinách nebo doma. Cvičení na pěnovém válci je vhodné pro ty, kteří trpí bolestmi zad. Umožní protažení prsních svalů a uvolní svalové napětí v zádech.

Cvičením na válci se rovněž posilují břišní svaly, protahují všechny zkrácené svaly, rozvíjí se stabilita a rovnováha, zlepšuje se pohyblivost kloubů a rovněž dochází k masáži jednotlivých částí těla. Cvičení rovněž zapojuje hluboký stabilizační systém trupu a páteře. Aktivuje hluboko uložené svaly, které se často při cvičení nezapojují. Zajistí trvalé uvolnění svalového a fasciálního napětí, lepší krevní oběh, posiluje tělesné i duševní zdraví a celkově regeneruje organismus.

Materiál:  EVA - vysoce odolná zdravotně nezávadná pěna

Rozměr:  44 x 15 cm

Váha:  250 g

Barva:  Anracit

Nosnost:  cca. 150 kg

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: