Memory Ball paměťový gymnastický míč - Gymnic

11483/55
Neohodnoceno

Spodní část míče je těžší než jeho horní část. Tím se zabrání tomu, aby se míč odkutálel. Ideální pro sezení.


  • Skladem
570 Kč
  • Varianta
Kategorie: Míče odolné - ABS, BRQ
 

Memory Ball představuje novou řadu vývoje míče Gymnic Plus. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že jeho spodní část je těžší než horní část. Tím se zabrání tomu, aby se míč odvalil, takže je ideální pro použití doma, v práci nebo v tělocvičně pro fitness trénink. Mimořádná hustota dolní polokoule je realizována bez přidávání různých materiálů během výrobního procesu. Z tohoto důvodu míč splňuje stejné vysoké standardy kvality jako všechny ostatní výrobky Gymnic. Paměťový míč má stejné vlastnosti pružnosti jako míč Gymnic Plus a díky materiálu Burst Resistant Quality poskytuje vyšší bezpečnost v případě defektu.

V případě vpichu se míč pomalu vypouští. Systém BRQ pracuje s max. 120 kg. Míče kvality BRQ jsou označeny logem Burst Resistant Quality. Jejich specifický vzorec zabraňuje prasknutí míče v případě defektu. 

Cvičení Vám pomůže zlepšit kondici, odstranit svalové napětí, koordinační poruchy, napravit vybočení páteře, kulatá záda a zlepšit koordinaci dechu.

Barva:  Stříbrná

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Testovaná nosnost:  max. 300 kg

Výrobek je určen pouze pro cvičení s tělesnou hmotností bez přidaného závaží.

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy         průměr míče

  155 - 169 cm               55 cm

  170 - 184 cm               65 cm

Memory Ball - paměťový míč


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: