Novinka

Nášlapná balanční dráha Houpací led KP4005

13359
Neohodnoceno

Tři velikosti ledu s nepravidelnými tvary a vzory dna jsou skvělé pro rozvoj fyzických dovedností.


  • Skladem
3 950 Kč
Kategorie: Dráhy pro motoriku - Rozvoj hmatového vnímání
 

Houpající led se dodává ve třech velikostech ledu s nepravidelnými tvary, které poskytují dětem různou šířku pro našlapování v různých směrech. Každá plošina ledu představuje pro děti jedinečnou výzvu, včetně stabilní chůze, kolébání a houpání dopředu a dozadu. Je to, jako by děti chodily po ledu plujícím v oceánu. Skvělé pro rozvoj fyzických dovedností včetně síly, rovnováhy a koordinace.

Ploché, konkávní a promáčklé vršky ledu se shodují s designem spodní části, což dětem usnadňuje koordinaci jejich zraku. Balanční kameny ve třech výškách mají různé tvary a protiskluzové struktury povrchu - sněhové vločky, stopy tučňáka a ryby. Děti tak trénují hmat při chůzi naboso. Velký led lze použít jako houpací stoličku, na které mohou děti buď stát, nebo sedět. Protiskluzové dno zajišťuje bezpečnost dětí při chůzi na ledu.

Stejně jako na skutečných ledových krách plovoucích ve vodě se může úroveň obtížnosti balancování lišit, protože každý krok je výzvou a podporuje smysl pro rovnováhu a kontrolu těla. Nášlapné kameny lze skládat do sebe, aby se ušetřilo místo.

Věk:  3+

Váha:  3,6 kg

Materiál:  Vysoce kvalitní plast

Země původu:  Taiwan

Balení obsahuje:  2x Velký led - 44,7 x 44 x 18,6 cm, 2x Střední led - 27,4 x 25,6 x 11,6 cm, 2x Malý led - 24,9 x 20 x 10,8 cm

Nášlapná balanční dráha Houpací led KP4005


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: