Nekonečná smyčka - osma

4690
Neohodnoceno

Míček se bude nekonečně pohybovat manipulací se dvěmi "S" dráhami.  • Skladem
410 Kč
Kategorie: Motorické pomůcky - hračky
 

KF 0002 Nekonečná smyčka - tvar 8 je inspirován orientální filozofií Tai-Chi, která rozvíjí osobní potenciál každého jedince v rovině fyzické, mentální i duchovní. Tato skvělá vzdělávací hračka je perfektní pro speciální potřeby dětí a každého, kdo potřebuje pracovat na zlepšení rozvoje jemné motoriky, smyslu pro dotyk a cit, koordinaci a načasování.

Uchopíte nekonečnou osmičku oběma rukama za rukojeti a snažíte se udržet míček v chodu opakovaným otevíráním a zavíráním "kolejí". Tato malá hračka Vám zajistí velkou zábavu a zlepší koordinaci ruka-oko, fyzické schopnosti, koncentraci a trpělivost. Nekonečná cesta může rovněž zlepšit reflexy a obratnost.

Sada obsahuje 2 míčky - jeden hladký a druhý s povrchovou strukturou golfového míčku dimply. Míčky jsou vyrobeny z různých materiálů, aby poskytovaly odlišnou rychlost a různý stupeň obtížnosti. Cílem cvičení je ovládat míček tak, aby nevypadl z trasy.

Váha:  0,32 kg

Materiál:  ABS, PE, TPR

Rozměr:  34 x 21 x 4.5 cm 

Věk:  3+

Země původu:  Tchaj-wan

Varování! Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být vdechnuty nebo spolknuty. Hrozí nebezpečí udušení.

KF 0002 Nekonečná osmička


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: