Physio Gymnic Plus 120 cm

13065
Neohodnoceno

Gymnastický míč Physio Gymnic Plus slouží k upevnění Vašeho zdraví, ale i k relaxaci. Sezení na míči podporuje správné držení těla.


  • Skladem
1 920 Kč
Kategorie: Míče odolné - ABS, BRQ
 

Tato velká verze míče Gymnic Plus má stejné technické vlastnosti jako menší verze. Lze jej považovat za evoluci míče Physio Gymnic. Při zachování stejné pružnosti a výkonu nabízí díky použitému materiálu (Burst Resistant Quality) větší bezpečnost pro uživatele v případě propíchnutí.

Technologie BRQ (ANTI-BURST) zabraňuje rychlému úniku vzduchu při jeho náhlém poškození a nedochází tak k prasknutí a roztržení míče.

Cvičení Vám pomůže zlepšit kondici, odstranit svalové napětí, koordinační poruchy, napravit vybočení páteře, kulatá záda a zlepšit koordinaci dechu. Používá se pro konkrétní fyzioterapii a pro rovnovážné cvičení. Míče o průměru 85, 95 a 120 cm jsou rovněž určeny pro skupinové aktivity. Velká velikost je vhodná pro použití ve dvojicích nebo ve skupinách. 

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Průměr:  120 cm

Barva:  Limetkově zelená

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Testovaná nosnost:  max. 300 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: