Physio Gymnic Plus 85 cm velký cvičební míč

13063
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Gymnastický míč Physio Gymnic Plus slouží k upevnění Vašeho zdraví, ale i k relaxaci. Sezení na míči podporuje správné držení těla.


  • Skladem
805 Kč
Kategorie: Míče odolné - ABS, BRQ
 

Tato velká verze míče Gymnic Plus má stejné technické vlastnosti jako menší verze. Lze jej považovat za evoluci míče Physio Gymnic. Při zachování stejné pružnosti a výkonu nabízí díky použitému materiálu (Burst Resistant Quality) větší bezpečnost pro uživatele v případě propíchnutí.

Technologie BRQ (ANTI-BURST) zabraňuje rychlému úniku vzduchu při jeho náhlém poškození a nedochází tak k prasknutí a roztržení míče.

Cvičení Vám pomůže zlepšit kondici, odstranit svalové napětí, koordinační poruchy, napravit vybočení páteře, kulatá záda a zlepšit koordinaci dechu. Používá se pro konkrétní fyzioterapii a pro rovnovážné cvičení. Míče o průměru 85, 95 a 120 cm jsou rovněž určeny pro skupinové aktivity.

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Průměr:  85 cm

Barva:  Limetkově zelená

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Testovaná nosnost:  max. 300 kg

Doporučená výška:  185 - 195 cm

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky a váhy postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: