Překážková dráha Vário Play - 102 dílů

4689
Neohodnoceno

Motorický set - Univerzální sada pro výuku mororických dovedností a skvělou zábavu pro děti.


  • Skladem
17 500 Kč
Kategorie: Překážkové dráhy - Rozvoj motorických dovedností
 

Motorická překážková dráha Vário Play - KM 2000.1 - 102 dílů je vhodná pro různé věkové skupiny. Jednotlivé díly v motorické sestavě lze použít samostatně nebo v kombinaci se všemi ostatními díly tak, aby poskytly dětem možnost rozvoje sportovních dovednosti a pohybových schopností.

U malých dětí je velmi důležité rozvíjet motoriku, tedy hybnost pohybových předpokladů a projevů. Pohybové schopnosti dítěte a řeč se vzájemně ovlivňují. Pokud u dítěte probíhá správný pohybový vývoj, nastupuje v odpovídajícím období i vývoj řeči. Je velmi důležité u dětí rozvíjet hybnost celého těla (hrubou motoriku), hybnost ruky (jemnou motoriku) a vztah oko - ruka. 

Pohyb je základní potřebou dítěte a je spojen s jeho tělesným, psychickým i sociálním vývojem.

Sestava Weplay je velmi variabilní. Rozvíjí schopnost motorické koordinace, integrace a plánování pohybu. Je také zaměřená na trénink soustředění, manipulačních schopností a posiluje sebevědomí a rozhodnost. Umožňuje sestavovat nejrůznější dráhy. Záleží pouze na Vaší fantazii a tvořivosti jakou překážkovou dráhu si postavíte.

Váha:  20 kg

Věk:  3 +

Materiál:  PE + PP + HYTREL + ABS + TPE

Země původu:  Tchaj-wan

Balení obsahuje:  8x Cihla - Kostka, 12x Cihla poloviční, 4x Modrá lávka, 4x Obruč 35 cm, 4x Obruč 60 cm, 16x Tyčka 35 cm, 8x Tyčka 70 cm, 12x Spojka A, 12x Spojka B, 10x Házecí akupresurní polštářek, 6 párů Značka noha - šlápota, 6 párů Značka ruka - dlaň

V tašce do ruky pro snadné skladování a přenášení o rozměru 71 x 81,5 x 13 cm (DxŠxV). 

Překážková dráha Vário play


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: