Thera Band posilovací guma 45,5m modrá, extra silná

3933
Neohodnoceno

Role 45,5 m lze rozřezat na libovolný počet různých délek pásů. Ideální pro použití při tréninku s většími skupinami.


  • Skladem
3 800 Kč
Kategorie: Posilovací gumy Thera Band
 

Role Thera-Band v délce 45,5 m jsou vhodné zejména pro profesionální použití v praxi fyzioterapeutů, rehabilitací, fitness center nebo sportovních trenérů. Délka cvičebního pásu může být přizpůsobena individuálním potřebám klienta. Velikost balení nabízí optimální poměr ceny a výkonu.

Pomocí posilovací gumy procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji odporová guma nalézá využití v rehabilitacích nebo při cvičení doma, ale stále častěji se posilovací gumy používají i při skupinových lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Cvičení s posilovací gumou zvyšuje kondici, zlepšuje držení těla, rovnováhu, posiluje svaly a minimalizuje tlak na klouby.

Podle úrovně odporu jsou posilovací gumy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Cvičební gumy se vyrábí v různých sílách odporu a jsou od sebe barevně odlišeny. Odpor gumy můžete samozřejmě ovlivnit i užším či širším držením. Posilovací gumu si můžete vzít všude s sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v parku, v práci nebo na dovolené.

Extra silný modrý pás je vhodný pro posilování, aerobic nebo fitness - kondiční a aerobní cvičení, pro trvalé udržení fyzické zdatnosti.

Délka:  45,5 m

Šířka:  12,7 cm

Tloušťka:  0,50 mm

Materiál:  Latex

Barva:  Modrá

Tuhost:  Extra silná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: