Hrací sada Městský život s protiskluzovou podložkou na hraní

6955
Neohodnoceno

Užijte si spoustu zábavy ve městě s tímhle krásně barevným setem Rubbabu.


  • Skladem
235 Kč
Kategorie: Stavebnice, hry
 

Užijte si spoustu zábavy ve městě s tímhle krásně barevným setem Rubbabu. Vytvořte si vlastní malé město a hrajte si v něm. V sadě je devět malých jednoduchých tvarů - strom, dům, auto, lokomotiva, autobus nebo sanitka - všechny prvky města. Protiskluzová bavlněná rohož o ploše jednoho čtverečního metru je ideální pro malé děti, aby si mohly sednout a hrát.

Na plátně je obrázek města se školou, parkem, řekou, domy, silnicí a kolejemi. Děti mohou po městě jezdit s autíčky podle vlastní fantazie.

Povrch Rubbabu hraček je velmi měkký a sametový. Tato vyjímečná struktura vytváří nádherný smyslový zážitek. Poskytuje hmatovou stimulaci, která pomáhá dětem rozvíjet jejich smysl pro dotyk a rozvíjet motorické dovednosti. Figurky Rubbabu jsou lehké a mají optimální rozměry pro dětské ruky. Set Mětský život je určen pro děti všech věkových kategorií včetně dětí se speciálními potřebami.

Věk:  0 + (bezpečné použití)

Doporučený věk:  1 +

Průměr figurek:  +- 9 cm

Rozměr hracího plánu:  100 x 100 cm

Materiál hracího plánu:  100% bavlna přírodní obnovitelný materiál

Materiál:  Vyrobeno ze 100% přírodní kaučukové pěny s nylonovým povrchem

Všechny výrobky Rubbabu splňují normy CPSIA, EN 71, REACH a AS/NZS ISO 8124, mají označení CE. Neobsahují žádné olovo, ftaláty, nitrosaminy, nitrosovatelné látky ani jiné další škodlivé nebo zakázané látky.

Vezměte prosím na vědomí, že Rubbabu hračky jsou bezpečné pokud je dítě vloží do úst, ale nejedná se o kousací hračky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: